Home 

Podkategorie

 • Lasery Przemysłowe
 • Lasery LaserGlow Technologies Canada

  W 2003 roku firma Laserglow Technologies rozpoczęła działalność jako dostawca sprzętu laserowego na rynek hobbystyczny i edukacyjny. Zapotrzebowanie na produkty i usługi Laserglow szybko wzrosło, obejmując badania i zastosowania przemysłowe, co doprowadziło do włączenia w 2005 r. Nasz wszechstronny wybór produktów obejmuje teraz naszą serię Brightline Alignment, systemy modułów laserowych do szerokiego zakresu zastosowań naukowych, przemysłowych i OEM oraz pełny wybór akcesoriów laserowych, w tym laserowego sprzętu zabezpieczającego. .

  W Laserglow Technologies staramy się być społecznie odpowiedzialnym obywatelem korporacyjnym. Cenimy nasze miejsce w naszej lokalnej społeczności, staramy się chronić środowisko dla obecnych i przyszłych pokoleń oraz szanujemy nasze więzi z globalną wioską. Zespół Laserglow jest zaangażowany na wszystkich poziomach w programy mające na celu zminimalizowanie naszego wpływu na środowisko i maksymalizację potencjału społeczności zarówno bliskich, jak i dalekich. Więcej informacji na temat naszych inicjatyw można znaleźć na naszej stronie poświęconej odpowiedzialności społecznej.

 • Lasery Liniowe Czerwone
  Lasery Liniowe Czerwone - służą do wyznaczania precyzyjnej linii cięcia na materiale np. drewno, kamień, płótno, blacha itp., używane są do prac precyzyjno - technicznych, w szczególności przy różnego rodzaju obróbkach na maszynach stolarskich, kamieniarskich, tartacznych oraz innych tam gdzie znajdą swoje zastosowanie np. Escape Room'y, Domy Strachu czy Pokoje Zagadek.
  Linia od 0.5mb do 20mb w zależności od typu i mocy lasera. Im laser mocniejszy tym tzw. "kreska" jest bardziej widoczna oraz precyzyjna. Lasery posiadają długość fali 600nm - widmo światła widzialnego / wiązka lepiej widoczna na materiale typu: drzewo, kamień, płótno, blacha itp. Dobierając laser należy kierować się tym na jaką odległość ma świecić oraz naświetleniem padającym na maszynę. Klasa laserów to 2M.


 • Lasery Liniowe Zielone
  Lasery Liniowe Zielone - służą do wyznaczania precyzyjnej linii cięcia na materiale np. drewno, kamień, płótno, blacha itp., używane są do prac precyzyjno - technicznych, w szczególności przy różnego rodzaju obróbkach na maszynach stolarskich, kamieniarskich, tartacznych oraz innych tam gdzie znajdą swoje zastosowanie np. Escape Room'y, Domy Strachu czy Pokoje Zagadek.
  Linia od 0.5mb do 20mb w zależności od typu i mocy lasera. Im laser mocniejszy tym tzw. "kreska" jest bardziej widoczna oraz precyzyjna. Lasery posiadają długość fali 520nm - widmo światła widzialnego / wiązka lepiej widoczna na materiale typu: drzewo, kamień, płótno, blacha itp. Dobierając laser należy kierować się tym na jaką odległość ma świecić oraz naświetleniem padającym na maszynę. Klasa laserów to 2M.


 • Lasery Punktowe
  Lasery Punktowe - służą do wyznaczania punktu na materiale np. drewno, kamień, płótno, blacha itp., używane są do prac precyzyjno - technicznych, w szczególności przy różnego rodzaju obróbkach na maszynach stolarskich, kamieniarskich, tartacznych oraz innych tam gdzie znajdą swoje zastosowanie np. Escape Room'y, Domy Strachu czy Pokoje Zagadek. Klasa laserów to 2M.


 • Lasery Krzyżowe
  Lasery Krzyżowe - służą do wyznaczania pozycji na materiale np. drewno, kamień, płótno, blacha itp., używane są do prac precyzyjno - technicznych, w szczególności przy różnego rodzaju obróbkach na maszynach stolarskich, kamieniarskich, tartacznych oraz innych tam gdzie znajdą swoje zastosowanie np. Escape Room'y, Domy Strachu czy Pokoje Zagadek. Klasa laserów to 2M.

 • Akcesoria oraz BHP dotyczące zagrożeń i...
  Akcesoria pomocnicze oraz techniczne do laserów - wskaźników laserowych. Bezpieczeństwo i Higiena Pracy.

  Prawie połowa wszystkich wypadków związanych z wózkami widłowymi dotyczy pieszych. Systemy oświetlenia ostrzegawczego SafetyCast Kanadyjskiej Firmy LaserGlow zapewniają wizualne ostrzeżenia dla pieszych i pojazdów w obszarach podatnych na wypadki lub obszarach, w których maszyny mobilne dzielą przestrzeń podłogową z pieszymi. Produkty te mogą pomóc zmniejszyć lub wyeliminować wypadki z udziałem pieszych w miejscu pracy, wyświetlając dobrze widoczną linię ostrzegawczą wokół ruchomego sprzętu do transportu materiałów. Jest to niezwykle skuteczne w obszarach o wysokim poziomie hałasu - gdzie alarmy dźwiękowe mogą zostać zagłuszone lub gdzie wiele alarmów może zmylić pieszego. Produkty są odporne na warunkach atmosferycznych, dzięki czemu idealnie nadają się do użytku wewnętrznego i zewnętrznego.

 • Doradztwo Technicze
  Nasz handlowiec Michał służy Państwu pomocą w doborze odpowiedniego urządzenia na maszynę oraz fachowym doradztwem w zakresie urządzeń od strony technicznej naszej marki LineLaser, jak i od strony handlowej wyceną urządzeń przy większej ilości zamówień. Naszym przyszłym jak i stałym klientom oferujemy współpracę cykliczną na zasadzie przydzielanych rabatów i darmowych wysyłek na przejrzystych zasadach!
  Zapraszamy !


 • TIP Linelaser
  Akcesoria do modułów laserowych tj okulary ochronne oczu do lasera czerwonego jak i zielonego, naklejki ostrzegawcze, naklejki z normą EN oraz CE
 • Promocje