Nasze lasery

Nasze lasery liniowe marki LINELASER, zostały opracowane i stworzone na przestrzeni lat, są powszechnie używane w przemyśle drzewnym, kamieniarskim, tekstylnym, metalurgicznym oraz jako doposażanie linii produkcyjnych. Trudo sobię dziś wyobrazić obróbkę danego materiału brz ich pomocy bo przecież możliwie jak najlepsze wykorzystanie materiału i najlepsza osiągalna wydajnośc decydują właśnie o Twojej konkurencyjności na rynku danego przemysłu. Pomagamy innym osiągnąć sukces i wychodzimy naprzeciw wymaganiom naszych klientów!

Oferujemy sprzedaż nowych modułów laserowych jak i akcesoriów o wysokim zaawansowaniu technologicznym, często używanych do wyposażenia różnego rodzaju maszyn przemysłowych i linii produkcyjnych. Posiadamy w swojej ofercie m.in. moduły do techniki laserowej, akcesoria potrzebne do wyposażenia maszyn elektrycznych. Mamy ambicję, aby posiadać jak największy asortyment modułów laserowych na rynku w przyszłości i wierzymy, że to się uda. Jeśli Państwo nie znajdą w naszym asortymencie interesujących Was laserów, uchwytów, części do maszyn elektrycznych zachęcamy do kontaktu, dołożymy wszelkich starań, aby w krótkim czasie je zdobyć dla Państwa.


Informacje o module diody laserowej

Moduły diod laserowych LINELASER są idealne do zastosowań komercyjnych, przemysłowych, medycznych i OEM wymagających dłuższych cykli roboczych na napieciu sieciowym 100-240VAC, częstego przerywanego użytkowania i tolerancji specyficznych dla aplikacji zastosowanych w przemyśle na linich produkcyjnych. Moduły diod laserowych oferują wyższy poziom wydajności, większą stabilność i są trwalsze niż ręczne wskaźniki laserowe na baterie litowo-jonowe typu AA/AAA. Dodanie zewnętrznego zasilacza tworzy idealny laser wyrównujący do pozycjonowania przemysłowego, przetwarzania wsadowego, skanowania, widzenia maszynowego, obrazowania i innych zastosowań. Nasze niedrogie moduły diod laserowych stanowią doskonałe zamienniki drogich laserów firmy Z-Laser i są optymalne do uzyskania jak najmniejszego odpadu w tartacznictwie jeśli chodzi o tzw. obrzyn.

Każdy moduł jest kompletnym zespołem lasera obejmującym wszystkie obwody elektroniczne wraz z płytką regulującą napięcie, diodę laserową renomowanych Firm OSRAM w laserach zielonych oraz Mitsubishi w laserach czerwonych i elementy optyczne tj. soczewka Powella, zapakowane w ochronną obudowę z aluminium z odpowiednimi dla urządzeń stopniami szczelności od IP54 do IP67. Dostępne są lasery z czerwonym jak i zielonym światłem. Czerwone wyświetlają dobrze widoczne linie, punkty, krzyże lub inne wzory (w zależności od zapotrzebowania) o długości fali od 600 do 650 nm. Nasze moduły zielonej diody laserowej emitują niezwykle jasne świastło widzialne w świetle dnia codziennego jak i światła sztucznego o długości fali od 500 do 540 nm.

Zastosowania modułów diod laserowych

Moduły diod laserowych są najbardziej wydajnymi i opłacalnymi rozwiązaniami dla wielu zastosowań związanych z pozycjonowaniem, osiowaniem, pomiarami, automatyzacją, nauką, bezpieczeństwem i OEM. Branże, od produkcji i tekstyliów po laboratoria uniwersyteckie, mogą korzystać ze zwiększonej wydajności, ograniczonych odpadów i oszczędności kosztów dzięki naszym niedrogim laserom.

Skontaktuj się z pomocą techniczną w przypadku pytań dotyczących modułów diod laserowych