LASERY PROFESJONALNE

LASERY PROFESJONALNE

Aktywne filtry

Laser liniowy LINELASER 100mW dioda OSRAM Zielony/Green LINIA PROFESSIONAL +
  • Obecnie brak na stanie

Laser liniowy LINELASER...

Laser Liniowy zielony 100mW w wersji z stałym napięciem 12/24VDC sprawdzi się idealnie na maszynach tartacznych jak i kamieniarskich oraz wielu innych jako urządzenie pomocnicze w wyznaczaniu np. osi lub linii precyzyjnego cięcia, można go bez problemu podłączyć pod zasilanie sieciowe 100-240VAC, jak i pod sama maszynę np. 12/24VDC - do tej wersji wymagany może być zasilacz sieciowy.

Cena 1 016,26 zł

Laser liniowy LINELASER...

Laser Liniowy czerwony 130mW w wersji 100-240VAC z zasilaczem sieciowym z stałym napięciem 12/24VDC sprawdzi się idealnie na maszynach tartacznych jak i kamieniarskich oraz wielu innych jako urządzenie pomocnicze w wyznaczaniu np osi, można go bez problemu podłączyć pod zasilanie. W wersji 12/24VDC zasilacz można nabyć oddzielnie jeśli istnieje taka potrzeba.

Cena 934,96 zł

Laser marki LaserGlow 20mW...

Laser 20mW Brightline Premium liniowy koloru fioletowego Kanadyjskiej marki LASERGLOW w wersji z stałym napięciem 5VDC sprawdzi się idealnie na maszynach tartacznych jak i kamieniarskich oraz wielu innych jako urządzenie pomocnicze w wyznaczaniu np. precyzyjnej linii cięcia, można go bez problemu podłączyć pod zasilanie sieciowe 100-240VAC dzięki zasilaczowi.

Cena 1 943,09 zł

Laser Punktowy LINELASER...

Laser Punktowy zielony 30mW w wersji z stałym napięciem 12/24VDC sprawdzi się idealnie na maszynach tartacznych jak i kamieniarskich oraz wielu innych jako urządzenie pomocnicze w wyznaczaniu np. punktu. Można go bez problemu podłączyć pod zasilanie sieciowe 100-240VAC, jak i pod sama maszynę np. 12/24VDC - do tej wersji wymagany może być zasilacz sieciowy.

Regulowana ogniskowa (grubość punktu)

Cena 658,54 zł
Laser marki LaserGlow 5mW Brightline Premium celowniczy Czerwony/Red LINIA PROFESSIONAL
  • Obecnie brak na stanie

Laser marki LaserGlow 5mW...

Laser 5mW Brightline Premium z Kołem celowniczym oraz centralnym krzyżem w środku koloru czerwonego Kanadyjskiej marki LASERGLOW w wersji z stałym napięciem 5VDC sprawdzi się idealnie na maszynach tartacznych jak i kamieniarskich oraz wielu innych jako urządzenie pomocnicze w wyznaczaniu np. precyzyjnej pozycji koncentrycznego koła z punktem, można go bez problemu podłączyć pod zasilanie sieciowe.

Cena 967,48 zł

Laser marki LaserGlow 5mW...

Laser 5mW Brightline Premium siatka koloru zielonego Kanadyjskiej marki LASERGLOW w wersji z stałym napięciem 5VDC sprawdzi się idealnie na maszynach tartacznych jak i kamieniarskich oraz wielu innych jako urządzenie pomocnicze w wyznaczaniu np. siatki referencyjnej, kwadratu, etc, można go bez problemu podłączyć pod zasilanie sieciowe 100-240VAC dzięki zasilaczowi.

Cena 967,48 zł

Laser marki LaserGlow 5mW...

Laser 5mW Brightline Premium siatka koloru czerwonego Kanadyjskiej marki LASERGLOW w wersji z stałym napięciem 5VDC sprawdzi się idealnie na maszynach tartacznych jak i kamieniarskich oraz wielu innych jako urządzenie pomocnicze w wyznaczaniu np. siatki referencyjnej, kwadratu, etc, można go bez problemu podłączyć pod zasilanie sieciowe 100-240VAC dzięki zasilaczowi.

Cena 967,48 zł